Live Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC)

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) Empty WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC)

Mesaj tarafından »Taçsız Kral™« Paz Nis. 03, 2011 8:54 am

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) (TÜRKÇE)
..Hayallerinizle Irdelenmiş Eşsiz Dizayn!!..

..LIVE VE CLASSIC SÜRÜM ICIN BEKLENEN GÜN GELDI..ARTIK HAZIR..CLASSIC SÜRÜM 2.MESAJDADIR

--

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE) (TÜRKÇE)
..Hayallerindir Özgürlüğün!!..

~~ Sistem Bilgisi ~~
Boyut: 659 MB
Sürüm: LIVE SÜRÜMÜ
Versiyon: 1.3 (FINAL)
Yapımcı: secret
Sunucu: Rapidshare.com Alternatif Linkler
Durum: Yüklendi

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE) işletim sisteminin hayallerinizle irdelenmiş eşsiz dizaynı ile benzersizliğinizi belirginleştirin.

Tamamiyle tarafımızca tasarlanmış benzersiz arayüzü ve özel transparan live temasıyla bildiklerinizi unutun. Yepyeni dizaynıyla başlat menüsü, görev çubuğu, geliştirilmiş kopyalama ekranı, dock menüsü, yeni WMP11 görünümü, yeşil türkçe toolbar gibi birçok harika özellikle görselliğin doruğuna çıkın.

Entegre Edilen Bazı Ek Program ve Özellikler

Microsoft Net Framework TR (1.1SP1 - 2.0SP2 - 3.0SP2 - 3.5SP1)
Microsoft Silverlight v2.0.31005
Winrar 3.80 TR
IE 7 Güncelleştirmeleri
WMP11 Güncelleştirmeleri
YouTube Giriş Eklentisi
Yeni Degistirilmiş Özel Windows Sesleri
Aero Cursor (Manuel Seçimli)
Özel 112 Adet Wallpaper Yeni Ekran Koruyucuları

Her Daim Güncel ve Sorunsuz

..Windows XP AERO XTREME (LIVE) işletim sisteminin belli dönemlerde (yaklaşık 3-4 ay) yeni versiyonları sitemizde yayınlanacaktır.

Bu sayede en son güncelleştirmelerle donatılmış yeni versiyonla güncelliğinizi korurken, aynı zamanda önceki versiyonlarda karşılaşılan sorunların giderildiği ve ek eklentiler, özelliklerle geliştirilmiş sistemle maksimum performansa ulaşacaksınız...

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) SGNLIVE2_AERO_XTREME_LIVE0

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE SISTEMDEN GÖRÜNTÜLER (11 ADET)

http://rapidshare.com/files/292006108/WIN_XP_AERO_XTREME_2009__LIVE__TR_-_Y.C_GORUNTULER.rar

Biz En İyisiyiz!!

Windows XP AERO XTREME (LIVE) işletim sistemi orijinal SP3 kullanarak hazırlanmış ve SP3 ten sonraki OCAK 2009 a kadarki güncelleştirmeler entegre edilerek oluşturulmuş xp tabanlı bir işletim sistemidir. Full SATA paketi eklendiği içinde sata sorunu olmadan bilgisayarınızı sorunsuz kullanabilirsiniz.

Isletim sisteminin etkinleştirme ve orijinallik ayarları yapılmış olup, bu sayede ürün doğrulama gerektiren microsoft yazılımlarını ve ayrıcalıklarını sonuna kadar kullanabilirsiniz..

Dilediğiniz Gibi Kişiselleştirin

..Windows XP AERO XTREME (LIVE) işletim sistemi kullanıcılarına sınırsız özgürlükler tanımaktadır. Işletim sisteminin kurulumu sırasında kullanıcı adı ve yapılandırma ayarları, bölge ve dil seçenekleri, klavye düzeni gibi ayarları kendiniz kişisel bilgilerinize göre manuel girebilirsiniz..

Bilgi: Işletim sistemine CD-KEY entegre edilmiştir. Bu nedenle kişiselleştirme ayarlarında bu seçenek yoktur..

Yeni Dock`la Tanışın

..Yuvarlak dock menüsüne bilgisayarınızdan dilediğiniz kısayolu sürükleyerek atabilir, böylece daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca eklediğiniz kısayolu silebilir ve bu yuvarlak dock menüsünü kendi zevkinize göre tamamen özelleştirebilirsiniz..

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) SGNLIVE2_AERO_XTREME_LIVE1

Farkınızı Yaşayın

..Hazırladığımız eşsiz "LIVE" temasıyla mucizelerinizi gerçekleştirin. Kullanım kolaylığının yanı sıra aero transparanlığının büyüsüne kapılın..

Artık yepyeni dizaynıyla yeni görev çubuğu, net çizgilerle tasarlanmış yeni başlat menüsü, kapanış ekranı, geliştirilmiş kopyalama ekranı, kenar çubuğu, yeni WMP11 görünümü gibi pek çok yeni özelliğin keyfini yaşarken, aynı zamanda yeniden tasarlanan yeşil toolbarı ile işlemlerinizi tek bir menüden gerçekleştirin..

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) SGNLIVE2_AERO_XTREME_LIVE3

Windows 3B Çevire Kavuşun

..3B Çevir özelliğiyle, açık pencereler arasında gezinmek ve çalışmak istediğiniz pencereyi hızlı bir şekilde bulup seçmek için, farenizdeki kaydırma tekerleğini kullanabilirsiniz..

Bilgi: 3B Çevir özelliğine geçiş yapmak için:
"Win" tusuna basılı tutup, 3B özelliğine geçiş sağlanana kadar birkaç defa "TAB" tusuna basin.

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) SGNLIVE2_AERO_XTREME_LIVE8

Yenilenen Kurulum Ekranı

..Yenilenen kurulum ekranı ile işletim sistemi kurulumunda
gerekli tüm ayrıntıları öğrenin..

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) SGNLIVE2_AERO_XTREME_LIVE6

Klasörlere Tek Bir Menüden Ulaşım

..Yuvarlak dock menüsü, yeni özel türkçe toolbarı gibi pekçok yeni özellikle işlemlerinizi en kolay yoldan gerçekleştirin..

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) SGNLIVE2_AERO_XTREME_LIVE2

..Mükemmel Kapanış Butonu

..Yeniden tasarlanan renkli transparan kapanış butonu ile fark yaratın..

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) SGNLIVE2_AERO_XTREME_LIVE5

Eşsiz Arayüzüyle Sistem Özellikler Ekranı

..Bildiklerinizi unutun..Artık daha farklı..

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) SGNLIVE2_AERO_XTREME_ORTAK0

Yepyeni Dizaynıyla Açılış-Kapanış Ekranı

..Çoklu kullanıcılara uygun tasarlanmış açılış-kapanış ekranı ile kullanım kolaylığını yaşayın..

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) SGNLIVE2_AERO_XTREME_LIVE7

Yeni Tasarımıyla Sistem Toolbarı

..Yeniden tasarlanan yeşil toolbarı ile işlemlerinizi tek bir menüden gerçekleştirin..

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) SGNLIVE2_AERO_XTREME_ORTAK1

Özel Wallpaper ve Ekran Koruyucuları

..AERO XTREME işletim sistemiyle, 112 adet özel wallpaper ve farklı ekran koruyucularıyla masaüstünüzü zenginleştirin..

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) SGNLIVE2_AERO_XTREME_LIVE4

Sistem Gereksinimi

..AERO XTREME işletim sistemi, tüm driverlarınızı kurduktan sonra 268 RAM ve 0 işlemci tüketmektedir..Ayrıca bazı uygulamaları kapatarak maksimum performansa ve hıza ulaşırsınız..

..BILGI: Performans arttırımı için "Konudaki Genel Soru ve Cevaplar" (12) ye bakiniz..

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) SGNORTAK2_AERO_XTREME_LIVE00

WINDOWS XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) Mesajy10

»Taçsız Kral™«
»Taçsız Kral™«
Admin
Admin

Puanı
Livepuan Livepuan: Sınırsız

https://live.forum.st

- Similar topics